Gifts $25 and under!

2474 products

Students: 54 recipe cards to take away - Cooking Box - Olivia Boutrou
Regular Price
$22.95
Sale Price
$22.95
Regular Price
$22.95
Unit Price
per 
Square trivet - Dark grey - Modwool
Regular Price
$20.99
Sale Price
$20.99
Regular Price
$20.99
Unit Price
per 
SOLD OUT
Homemade Jams and Preserves - The Little Factory
Regular Price
$18.95
Sale Price
$18.95
Regular Price
$18.95
Unit Price
per 
SOLD OUT
Miracle Vinegar: Clean and sanitize your home with vinegar and other natural products - Fern Green
Regular Price
$13.95
Sale Price
$13.95
Regular Price
$13.95
Unit Price
per 
Rum Cocktail Cards AZ: The Ultimate Drink Recipe Dictionary Deck - Collective
Regular Price
$22.99
Sale Price
$22.99
Regular Price
$22.99
Unit Price
per 
Produit du Québec
Cocktails: The 50 Essentials - Patrice Plante
Regular Price
$24.95
Sale Price
$24.95
Regular Price
$24.95
Unit Price
per 
Madeleines and financiers: 30 original recipes for delicious moments - Eva Harlé
Regular Price
$16.95
Sale Price
$16.95
Regular Price
$16.95
Unit Price
per 
The Little Notebooks 180C: Ginger - Collective
Regular Price
$17.95
Sale Price
$17.95
Regular Price
$17.95
Unit Price
per 
Latte, macchiato & Co - Eva Harlé
Regular Price
$17.95
Sale Price
$17.95
Regular Price
$17.95
Unit Price
per 
Mixed vegetable napkins - Paper+ Design
Regular Price
$7.99
Sale Price
$7.99
Regular Price
$7.99
Unit Price
per 
Square wool trivet - Light brown - Modwool
Regular Price
$20.99
Sale Price
$20.99
Regular Price
$20.99
Unit Price
per 
Burrata, ricotta & mozzarella: 30 irresistible and creative recipes for delicious and flavorful meals - Ada Deschanel -
Regular Price
$17.95
Sale Price
$17.95
Regular Price
$17.95
Unit Price
per 
SOLD OUT
Used book - Delicious vegetarian recipes - À la carte
Regular Price
$1.50
Sale Price
$1.50
Regular Price
$1.50
Unit Price
per 
African and International Cuisine - Cheikh Niang, Laurent Moynat
Regular Price
$23.95
Sale Price
$23.95
Regular Price
$23.95
Unit Price
per 
Vegetable Garden Spirit Larousse Notebook
Regular Price
$12.95
Sale Price
$12.95
Regular Price
$12.95
Unit Price
per 
Ramens - Collective
Regular Price
$21.95
Sale Price
$21.95
Regular Price
$21.95
Unit Price
per 
SOLD OUT
More and more vegetables - Easy and delicious for dummies!
Regular Price
$9.95
Sale Price
$9.95
Regular Price
$9.95
Unit Price
per 
SOLD OUT
Little Marabout - Lunchbox Special - Collective
Regular Price
$8.95
Sale Price
$8.95
Regular Price
$8.95
Unit Price
per 
SOLD OUT
Explore Niagara Falls and the Wine Route - Ulysses Collective
Regular Price
$16.95
Sale Price
$16.95
Regular Price
$16.95
Unit Price
per 
SOLD OUT
Pomegranate soup - Marsha Mehran
Regular Price
$18.95
Sale Price
$18.95
Regular Price
$18.95
Unit Price
per 
SOLD OUT
I treat almost everything with the Mediterranean diet: nutrition, health, longevity - Martine Cotinat
Regular Price
$21.95
Sale Price
$21.95
Regular Price
$21.95
Unit Price
per 
SOLD OUT
Ready to cook: super lunch box - Sabrina Fauda-Rôle
Regular Price
$24.95
Sale Price
$24.95
Regular Price
$24.95
Unit Price
per 
SOLD OUT
Just a frying pan - Elisabeth Guedes
Regular Price
$24.95
Sale Price
$24.95
Regular Price
$24.95
Unit Price
per 
SOLD OUT
The Fantastic Life of Fruits - Aya Watanabe
Regular Price
$18.95
Sale Price
$18.95
Regular Price
$18.95
Unit Price
per 
SOLD OUT
Pizza oven: Everything you need for homemade pizzas better than restaurant pizzas - Caty Bérubé
Regular Price
$14.95
Sale Price
$14.95
Regular Price
$14.95
Unit Price
per 
SOLD OUT
Extremely simple: the easiest breads, focaccias and brioches in the world: without a bread machine - Jean-François Mallet
Regular Price
$24.95
Sale Price
$24.95
Regular Price
$24.95
Unit Price
per 
SOLD OUT
60 Super Buddha Bowl Recipes - Collective
Regular Price
$21.95
Sale Price
$21.95
Regular Price
$21.95
Unit Price
per 
Freshwater Fishing: A Pocket Guide - Dick Sternberg
Regular Price
$9.95
Sale Price
$9.95
Regular Price
$9.95
Unit Price
per 
Veggie Patties: 30 Vegetarian Recipes for a Lighter Meal - Eva Harlé
Regular Price
$16.95
Sale Price
$16.95
Regular Price
$16.95
Unit Price
per 
Chickpeas, Lentils & Co. - Delphine Lebrun
Regular Price
$16.95
Sale Price
$16.95
Regular Price
$16.95
Unit Price
per